לוקחים את הסוכרת שלך באופן אישי

  הרצל רוזנבלום 6, מתחם סי אנד סאן, ת"א

לקוחות מספרים

"לפני שהגעתי למרכז DMC, ההמוגלובין A1C שלי עמד על 8.7. היום, חודשיים וחצי אחרי שהצטרפתי לתוכנית הטיפול הרבעונית, ההמוגלובין A1C שלי צנח ל-6.6 ואני מרגיש מעולה!"

"לפני שהגעתי ל-DMC לא ביקרתי אצל רופא מומחה לסוכרת למעלה מ-10 שנים. ב-DMC גיליתי צוות מקצועי ומקסים, שנותן לי חשק לבוא, ולראשונה חל שיפור מדהים במצבי ואני רגיש טוב".

"תוך זמן קצר מרגע הפנייה ל-DMC קיבלתי טיפול מהיר ויסודי, תוך אפשרות לפנות בכל עת לרופא המטפל. היום, אחרי 3 חודשים , אני מרגיש הרבה יותר טוב, רמת הבטחון שלי גבוהה ובדיקת הסוכר שלי בבוקר ירדה מ-300 לנורמה".

"אחרי שלא הייתי מאוזנת במשך שנים, החלטתי לשים הבריאות בראש סדר העדיפויות שלי והורדתי את ה-A1C שלי מ-8.9 ל-6.6 בשלושה חודשים בלבד . DMCמרגיש לי כמו בית חם שאפשר לפנות אליו תמיד".

"משנת 1996, שאובחנתי כסוכרתית, עברתי מסע לא פשוט. לאחר שלא הצלחתי לאזן את הסוכר בגופי, הגעתי לDMC.תמיד רציתי שיהיה מקום שיכיל את כל הטיפולים לסוכרת, מכף רגל ועד ראש בדיוק כמו DMC".

"כמי שמטופל ב DMC אני יכול להעיד ממקור ראשון על המקצועיות , תשומת הלב," והאינטנסיביות אותה מקבלים המטופלים. והתוצאות, פשוט עולות על כל דמיו"ן.
אני ממליץ לכל חברי הסובלים/ נהנים מסוכרת לבוא, ולהיווכח".

"מהרגע שהתחלתי את הטיפול במרכז חיי השתנו לחלוטין. הן מבחינה פסיכולוגית והן מהאופן הטיפולי ששינה לגמרי את המינון התרופתי, הפסיק לגמרי את התקפי ההיפוגליקמיה ושיפר משמעותית את ההרגשה הכללית".

"כיף להיות מטופלת במקום בו כל השירותים המקצועיים נמצאים תחת קורת גג אחת ולהתקבל תמיד עם חיוכים, פרגון וסימפטיה. המרכז בהחלט עוזר לי בתהליך איזון הסוכרת וניתן לראות זאת בבדיקות הדם האחרונות שערכתי".Call us!