לוקחים את הסוכרת שלך באופן אישי

  הרצל רוזנבלום 6, מתחם סי אנד סאן, ת"א

לקביעת פגישה

טיפול בסוכרת באמצעות מיטב המומחים

מי אנחנו?

מי אנחנו?

DMC  הוא מרכז רפואי פרטי לטיפול בסוכרת שפועל משנת 2011  על מנת לתת את המענה הטיפולי המקצועי הטוב ביותר לציבור הסוכרתיים.

ה"אני מאמין שלנו" הוא כי התמודדות נכונה עם סוכרת נוגעת למגוון תחומי החיים ומצריכה לא רק נטילת תרופות, אלא גם ידע ומומחיות. על פי תפיסתנו הטיפולית, כל סוכרתי יכול ללמוד לנהל את הסוכרת שלו ולחיות חיים מאוזנים ,בעזרת הדרכה מקצועית וכלים מתאימים.

לפיכך, אנו ב DMC-מציעים טיפול רב-תחומי, מקיף ומקצועי המשלב בין שורה של מומחים ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים והכול תחת קורת גג אחת.

לאחר מפגש היכרות, צוות המומחים שלנו יבנה לכם מסלול טיפול פרטני ומותאם אישית, ובתוך כך יעניק לכם את הטיפול המקצועי ביותר והכלים המתאימים, וילווה אתכם צעד אחר צעד עד להשגת היעדים ושמירתם.

אני מזמינה אתכם להגיע אלינו להתרשמות, ביחד נגיע לתוצאות האיזון המיוחלות!

סרטון תדמית לקוחות מספרים
Advanced Tests

בדיקות מתקדמות

תחום הטיפול בסוכרת עבר כברת דרך ארוכה מבחינת אפשרויות הטיפול והניטור, וכן מבחינת האמצעים והטכנולוגיות עליהם מושתתות הבדיקות השונות. בDMC תוכלו למצוא את הבדיקות והטכנולוגיות הכי מתקדמות בתחום, החל מבדיקות המציגות אינפורמציה אודות מצב הסוכרת והתנהגותה לאורך זמן, וכלה בבדיקות המשמשות ככלי לאבחון העתידי וככלי מעקב חשוב אחר יעילות הטיפול בגורמי הסיכון.

Clinical trials

מחקרים קליניים

ב DMC- יחידה מקצועית העורכת מחקרים קליניים בסטנדרטים גבוהים עם תרופות חדישות וטכנולוגיות פורצות דרך בתחום הסוכרת. כלל המחקרים מתבצעים בהתאם לכללי האתיקה ועוברים ביקורת על ידי ועדת הלסינקי. מטרתם של מחקרים אלו – לבחון את יעילותם של טיפולים חדשניים, על מנת לאפשר למטופלים לקבל את רפואת המחר כבר היום .כל פעילות היחידה והמעקב אחר המטופלים נעשה בניהולו ופיקוחו של החוקר הראשי, פרופ' חוליו וינשטיין.

Treatment Programs

תוכניות טיפול

במרכז DMC מציעים מגוון מסלולי טיפול ייחודיים, שכולם תוכננו בקפידה בידי רופאים מומחים לתת מענה מקיף ומקצועי לכל מטופל ובזמן קצר. כל המסלולים משלבים מפגשים עם מגוון מומחים לצד שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ומנוהלים אישית על ידי הרופא המטפל. המסלול נבחר בהתייעצות עם הרופא בהתאם לפרופיל המטופל ולצרכיו.

Special Services

שירותים מיוחדים

בDMC אנו שמים דגש על מתן ערך מוסף למטופלים שלנו והעשרת הטיפול, באמצעות שירותים מיוחדים וייחודים לנו, המהווים נדבך נוסף בתפיסת ה-360 לניהול הסוכרת. אצלנו תוכלו ליהנות מהרצאות מקצועיות מעשירות וסדנאות מזדמנות בנושאים השונים הקשורים בעולם הסוכרת, כמו גם משירותי המחלקה לרפואה משלימה- טיפול באמצעות רפואה סינית. למבקרים בארץ מטעמי תיירות רפואית אנו מציעים את שירותי המחלקה הבינלאומית שלנו.

פרופ' איתמר רז

רפואה פנימית וסוכרת

קראו עוד
פרופ’ חוליו וינשטיין

רפואה פנימית וסוכרת

קראו עוד
ד”ר מריאנה ירון

רפואה פנימית, אנדוקרינולוגיה, סוכרת ורפואת ספורט

קראו עוד
ד"ר מאיה איש-שלום

רפואה פנימית, אנדוקרינולוגיה וסוכרת

קראו עוד
ד"ר ג'ואל זינגר

אנדוקרינולוגיה וסוכרת

קראו עוד

לקבלת מידע נוסף אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

Call us!