לוקחים את הסוכרת שלך באופן אישי

  הרצל רוזנבלום 6, מתחם סי אנד סאן, ת"א

לקביעת פגישה

<

טיפול בסוכרת און ליין באמצעות מיטב המומחים

מי אנחנו?

מי אנחנו?

המרכז הרפואי DMC – הינו מרכז רפואי פרטי לטיפול בסוכרת, תחת ניהולו הרפואי של פרופ' איתמר רז. המרכז מתמקד בגישה מקיפה ורב תחומית, תוך התייחסות לכלל גורמי הסיכון, זיהוי ומניעת סיבוכים אפשריים. כל אלו בליווי אישי ותומך של צוות DMC.

בימים אלו מרכז DMC ממוקד ומכוון במעבר לעולם הדיגיטל. כל צוות המומחים שלנו זמינים מעתה באופן מקוון לכלל הסוכרתיים. תוכניות האון ליין הטובות ביותר זמינות כעת עבורכם מכל מקום בארץ. צוות רב תחומי ומקצועי מוכן עבורכם בכל עת לפגישת ייעוץ ב-און ליין!

אני מזמינה אתכם ליצור קשר איתנו לקבלת ייעוץ ותוכנית מותאמת אישית.

ביחד נגיע לתוצאות האיזון המיוחלות!

סרטון תדמית לקוחות מספרים
Clinical trials

מחקרים קליניים

ב DMC- יחידה מקצועית העורכת מחקרים קליניים בסטנדרטים גבוהים עם תרופות חדישות וטכנולוגיות פורצות דרך בתחום הסוכרת. כלל המחקרים מתבצעים בהתאם לכללי האתיקה ועוברים ביקורת על ידי ועדת הלסינקי. מטרתם של מחקרים אלו – לבחון את יעילותם של טיפולים חדשניים, על מנת לאפשר למטופלים לקבל את רפואת המחר כבר היום .כל פעילות היחידה והמעקב אחר המטופלים נעשה בניהולו ופיקוחו של החוקר הראשי, פרופ' חוליו וינשטיין.

Treatment Programs

מרפאות און ליין

בDMC צוות רב תחומי, המשלב בין שורה של מומחים בתחום הסוכרת והאנדוקרינולוגיה. כעת- כל המומחים זמינים עבורכם באון ליין כדי לתת לכם את המענה המקיף והמקצועי ביותר.

Special Services

שירותים מיוחדים

בDMC אנו שמים דגש על מתן ערך מוסף למטופלים שלנו והעשרת הטיפול, באמצעות שירותים מיוחדים וייחודים לנו, המהווים נדבך נוסף בתפיסת ה-360 לניהול הסוכרת. אצלנו תוכלו ליהנות מהרצאות מקצועיות מעשירות וסדנאות מזדמנות בנושאים השונים הקשורים בעולם הסוכרת, כמו גם משירותי המחלקה לרפואה משלימה- טיפול באמצעות רפואה סינית. למבקרים בארץ מטעמי תיירות רפואית אנו מציעים את שירותי המחלקה הבינלאומית שלנו.

פרופ' איתמר רז

מנהל המרכז הרפואי DMC

קראו עוד
פרופ’ חוליו וינשטיין

רפואה פנימית וסוכרת

קראו עוד
פרופ’ אברהם קרסיק

אנדוקרינולוג מומחה לסוכרת

קראו עוד
ד"ר מאיה איש-שלום

רפואה פנימית, אנדוקרינולוגיה וסוכרת

קראו עוד
ד"ר ג'ואל זינגר

אנדוקרינולוגיה וסוכרת

קראו עוד

לקבלת מידע נוסף אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

Call us!